В Мінрегіонбуді відзначили високу підготовку Чортківського району до опалювального сезону

На виконання доручень Віце-прем’єр-міністра України О.Вілкула в державі створені робочі групи, які взяли участь у перевірці готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року в регіонах України, зокрема і в Тернопільській області, в тому числі у Чортківському районі.
7 жовтня в області відбулася нарада під головуванням першого заступника ТОДА Миколи Головача про стан проходження опалювального сезону в 2013 – 2014 рр., в якій взяли участь керівник робочої групи міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Лідія Євтушенко, керівники структурних підрозділів ТОДА , начальник управління житлово-комунального господарства Марія Степанова, департаменту розвитку інфраструктури Юрій Козіцький.

«В Чорткові проведено обстеження технічного стану котельні по вул. Шевченка, 33 на предмет подання теплоносія у житлові приміщення та приміщення соціальної інфраструктури. Варто зазначити, що котельня здана в експлуатацію в січні 2013 року. Реконструкція проводилась з 2007 року за кошти всіх видів бюджетів.», – зазначила начальник управління житлово-комунального господарства ТОДА Марія Степанова.

«Тернопільська область і, приємно відзначити, Чортківський район, своєчасно завершили підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року. В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період, об’єкти житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено до опалювального сезону», – заявила представник міністерства регіонального розвитку та будівництва України Лідія Євтушенко, – і ваш край найбільш динамічно включився в опалювальний сезон.»

У котельні в місті Чорткові, що по вул.Ст.Бандери, 56 проведена значна реконструкція. Заміни 7 котлів НИИСТУ-5 на два котли ВК-21 здійснено за рахунок обігових коштів КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго». Котельня обігріває 8 житлових будинків і ряд соціальних закладів міста. Головний інженер «Тернопільтеплокомуненерго» Василь Гавдида стверджує, що економія в грошах буде помітна у скорому часі і становитиме приблизно 108 000 грн. «На даний час проводяться налагоджувальні роботи котлів. Монтаж котлів здійснено в період підготовки до опалювального сезону, починаючи з травня місяця 2013 року. Станом на 30 вересня котельня вже була готова до експлуатації», – розповіла начальник управління житлово-комунального господарства ТОДА Марія Степанова.

Під час виїздів у котельні було обговорено питання стану реалізації в районі енергоефективних заходів з впровадження та використання альтернативних видів палива, стану підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року та стану впровадження альтернативних видів палива.
“Я акцентував увагу чиновників всіх рівнів: людям потрібні не гарні звіти, вони мають відчувати результати реальних справ.

У лікарні, поліклініці, школах, дитячих садках, багатоповерхових будинках опалювальний сезон мав розпочатися вчасно. І ми не мали права не зважати на цьогорічні погодні умови, тому в районі питання початку опалювального сезону щоденно перебувало на строгому контролі», – резюмував у розмові з представниками робочої групи голова Чортківської РДА С.Кобіс.