В Мінрегіонбуді відзначили високу підготовку Чортківського району до опалювального сезону

На виконання доручень Віце-прем’єр-міністра України О.Вілкула в державі створені робочі групи, які взяли участь у перевірці готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року в регіонах України, зокрема і в Тернопільській області, в тому числі у Чортківському районі.
7 жовтня в області відбулася нарада під головуванням першого заступника ТОДА Миколи Головача про стан проходження опалювального сезону в 2013 – 2014 рр., в якій взяли участь керівник робочої групи міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Лідія Євтушенко, керівники структурних підрозділів ТОДА , начальник управління житлово-комунального господарства Марія Степанова, департаменту розвитку інфраструктури Юрій Козіцький.

«В Чорткові проведено обстеження технічного стану котельні по вул. Шевченка, 33 на предмет подання теплоносія у житлові приміщення та приміщення соціальної інфраструктури. Варто зазначити, що котельня здана в експлуатацію в січні 2013 року. Реконструкція проводилась з 2007 року за кошти всіх видів бюджетів.», – зазначила начальник управління житлово-комунального господарства ТОДА Марія Степанова.

«Тернопільська область і, приємно відзначити, Чортківський район, своєчасно завершили підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року. В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період, об’єкти житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено до опалювального сезону», – заявила представник міністерства регіонального розвитку та будівництва України Лідія Євтушенко, – і ваш край найбільш динамічно включився в опалювальний сезон.»

У котельні в місті Чорткові, що по вул.Ст.Бандери, 56 проведена значна реконструкція. Заміни 7 котлів НИИСТУ-5 на два котли ВК-21 здійснено за рахунок обігових коштів КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго». Котельня обігріває 8 житлових будинків і ряд соціальних закладів міста. Головний інженер «Тернопільтеплокомуненерго» Василь Гавдида стверджує, що економія в грошах буде помітна у скорому часі і становитиме приблизно 108 000 грн. «На даний час проводяться налагоджувальні роботи котлів. Монтаж котлів здійснено в період підготовки до опалювального сезону, починаючи з травня місяця 2013 року. Станом на 30 вересня котельня вже була готова до експлуатації», – розповіла начальник управління житлово-комунального господарства ТОДА Марія Степанова.

Під час виїздів у котельні було обговорено питання стану реалізації в районі енергоефективних заходів з впровадження та використання альтернативних видів палива, стану підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року та стану впровадження альтернативних видів палива.
“Я акцентував увагу чиновників всіх рівнів: людям потрібні не гарні звіти, вони мають відчувати результати реальних справ.

У лікарні, поліклініці, школах, дитячих садках, багатоповерхових будинках опалювальний сезон мав розпочатися вчасно. І ми не мали права не зважати на цьогорічні погодні умови, тому в районі питання початку опалювального сезону щоденно перебувало на строгому контролі», – резюмував у розмові з представниками робочої групи голова Чортківської РДА С.Кобіс.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району