17 000 агресивних феміністок "атакували" католичний храм в Аргентині

Близько 17 тисяч жінок пройшли неділю вулицями Сан -Хуан , закликаючи феміністок по всій країні підтримати права жінок і скасувати заборону на аборти , повідомляє видання Infobae .

Понад півтора десятків тисяч жінок в місті Сан -Паулу , Аргентина , вийшли минулої неділі на вулиці. Деякі з активісток були в бюстгальтері або топлес. Невеликі сутички протестувальників з прихильниками заборони на аборти були відзначені у католицького храму , де феміністки підпалили опудало Папи Франциска .
У ході цього ритуалу разошедшиеся не на жарт жінки бігали по колу , стрибали через вогонь і викрикуючи гасла проти Церкви , такі як: « Якби Папа був жінкою , то дозволив би аборти ». При цьому десяткам прихожан , які стримували натиск прагнули потрапити всередину храму жінок , довелося не солодко. Стіни храму в деяких місцях постраждали від лайливих написів , зроблених балончиками з фарбою , його захисники від плювків , фарби і образ.
За словами пастора храму отця Ромула Кампора , спалювання зображення Папи Франциско є злочином не тільки для Церкви , але для кожного з аргентинців , тому що понтифік родом з Аргентини.
« Спалити образ Папа для нас – це ж саме , як спалити національний прапор » , – підкреслив пастор .
Тим не менш, він закликав не гніватися на учасників цієї акції і проявити милосердя .