20 січня у ФК Тернопіль — перший день футбольних зборів

Після вдалої осінньої частини чемпіонату, муніципали зайняли третю сходинку у Другій  лізі, команду відпустили на новорічні та Різдвяні свята. 20 січня у ФК Тернопіль — перший день футбольних зборів.

— В деякій мірі роздана була індивідуальна програма, і я знаю ,що всі, більшість футболістів були зайняті, які грали десь в міні-турніри, бачив один там, той там появляється. Це приємно було, що люди були в режимі, і я надіюся, що на сьогоднішній час не приїдуть вони до нас на тренувальний збір з великою вагою. Зідзвонюємся, то говорять що все нормально, — розповідає головний тренер команди Василь Івегеш.

Підготовку до весняної частини чемпіонату муніципали розпочнуть у понеділок, 20 січня.

— Вже ввечері буде в нас тренування. На другий день ми проводимо традиційний наш Кубок ректора, де будуть 4 команди. Це буде ФК Тернопіль перша команда, ФК Тернопіль-Педуніверситет студентська, люди, які десь запрошені в нас, наші кандидати, мається на увазі, з Тернопільскої області, і, однозначно буде воротар, якого ми шукаємо. Бо ви знаєте, що Плетеницький в нас пішов. І команда ліцею, яка є група підготовки нашої школи ФК Тернополя. Після проведення того турніру ми зупинимось на цифрі 24-25 футболістів і будемо в режимі працювати до другого числа, — заявив коуч.