До 2015 року борг України досягне 700 млрд доларів – екс-мністр

Віктор Пинзеник вважає дії української влади жахливими

Народний депутат від фракції ” УДАР ” Віктор Пинзеник спрогнозував , що політика , яку проводить нинішня влада , призведе протягом наступного року до зростання боргу України до 700 млрд грн.

Про це Пинзеник заявив в ефірі ” Шустер Live” на телеканалі “Інтер”.

” На початку 2008 року борг України становив 89 млрд грн , сьогодні – вже 550 млрд. За моїми прогнозами , з урахуванням того бюджету , який буде прийнятий , до кінця наступного року дол
Україна досягне 700 млрд грн ” , – прогнозує він.

Нардеп – ударовец здивований , що отримання російського кредиту в розмірі 15 млрд дол влада намагається представити суспільству як велику перемогу.

“Мені так хочеться підготувати проект указу такого змісту: ” За видатний внесок у серйозне нарощування боргової петлі для України та її громадян присвоїти звання ” Герой України ” . І далі список додати ” , – сказав опозиціонер.

Пинзеник зазначив , що дії влади свідчать про катастрофічну стан українських фінансів .

” Учора Міністерство фінансів здійснило позику 184 млн дол на 8 днів , 50 млн євро на 6 днів” , – зазначив нардеп і закликав Кабінет міністрів припинити нарощувати борги.

Як раніше писав ” Главред “, прем’єр -міністр Азаров заявив , що отриманий від Росії кредит в 15 мільярдів і знижки щодо ціни на газ врятували Україну від колапсу .