24 квартири отримали працівники Держспецтрансслужби

Держспецтрансслужба відкрила новий будинок у місті Конотоп на Сумщині. Ключі від помешкань отримали 24 військовослужбовці з сім’ями. Це вже третій будинок у військовій частині для офіцерів і військових за контрактом. Тут є одно,- дво,- і трикімнатні просторі квартири загальною площею від 44 до 80 кв. м. Будинок розташований в затишному кварталі, з акуратною прибудинковою територією та сучасним паркінгом.

У планах військової частини – будівництво наступного року 60 квартирного житлового будинку.

За словами очільника залізничних військ, який має звання «Заслуженого будівельника України» генерал-лейтенанта Миколи Малькова, черга офіцерів на житло в Держспецтрансслужбі за останніх кілька років значно скоротилася. Адже військові самі собі будують житло. Служба при цьому використовує  свою техніку та засоби, аби здешевити його вартість. Це в свою чергу дає змогу будувати більше житлових об’єктів. Окрім того, в Держспецтрансслужбі перебудовують застарілі казарми та інші незадіяні у роботі споруди, задля того, щоб військовослужбовець разом із сім’єю мав житло.

Кожен офіцер сам бере участь і контролює будівництво свого помешкання. Усі будинки зведені за новітніми технологіями, мають масштабну житлову площу та індивідуальне опалення. На свій смак військові облаштовують і прибудинкову територію, сучасні ігрові майданчики для дітей, паркінги. А територію навколо дому засаджують деревами та квітами.

Державна спеціальна служба транспорту будує житло для своїх офіцерів ще з 2006 року – за рахунок бюджетних коштів та власних сил. Відтоді будинки, гуртожитки, казарми будувалися або ж реконструювалися у Дніпропетровську, Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді, Чопі, Червонограді та Києві. Загалом за 7 років в експлуатацію здано 20 об’єктів, а житлові умови покращили понад 1000 військовослужбовців.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району