6 найбільш непотрібних функцій смартфонів

В боротьбі за клієнтів виробники смартфонів часто обладнують свої пристрої непотрібними функціями, які, окрім демонстрації потужності мобільних пристроїв, більше ні на що не придатні.

1. Однією з таких функцій є режим подвійної зйомки, якою оснащені деякі пристрої від Samsung та LG. Вона передбачає можливість одночасно знімати двома камерами, що дозволяє вам зафіксувати власний вираз обличчя під час того, як ви робите фото. При цьому знімок, зроблений внутрішньою камерою, висвітлиться невеликим квадратом на тлі основного знімка. Насправді посміятися в результаті всього цього іноді можна, але не більше.

2. А ось компанія Apple в сьомій версії iOS представила суперсучасні шпалери паралакс. Вони створюють ефект глибини та багатошаровості, адже іконки здатні переміщуватися по екрану в залежності від положення пристрою в просторі. Вони ніби живуть окремо від самих шпалер. Виглядає гарно, без сумніву, ефектно, та на практиці функція абсолютно непотрібна.

3. А ось іще один доволі непотрібний додаток, розроблений для платформи Android. Програма Air Call Accept дозволяє управляти телефоном, не торкаючись самого гаджета. Все, що необхідно зробити, це провести рукою навпроти інфрачервоного датчика, яким оснащений пристрій. Функція на перший погляд може видатися корисною, адже покликана допомогти людям не відволікатися від важливіших занять. Та насправді вона вимагає куди більше рухів, ніж звичне натискання необхідної кнопки.

4. Сьогодні компанія Samsung продовжує працювати над удосконаленням ще однієї, м’яко кажучи, дивної технології – функції Smart Scroll, яка дозволяє користувачам прокручувати сторінки за допомогою одного лише поруху очей. Можливо, в цієї функції велике майбутнє, та поки що захвату вона не викликає.

5. А ось компанії Motorola X кількох секунд, витрачених на натискання кнопки для увімкнення фотокамери, виявилося забагато, і вони вирішили удосконалити свій пристрій, оснастивши його функцією Quick Capture Camera, яка вмикатиме камеру після двох легеньких струшувань пристрою. Щоб зробити фото, достатньо всього лише доторкнутися до екрану. Вражає, чи не так? Та, мабуть, не так, як би того хотілося розробникам.