84% росіян сприймають Євромайдан як спробу насильницького державного перевороту

84 % росіян сприймають події в Києві як спробу насильницького державного перевороту. Такі дані опитування , проведеного « Левада- центром ». Директор дослідницького центру розповів НСН , що причиною отриманих даних стала політика російських телеканалів …

Опитування проведене « Левада- центром » з 24 по 27 січня також показав , що симпатії майже чверті росіян -24 % – в нинішньому українському конфлікті на боці президента України Віктора Януковича. 9 % підтримують опозицію. А більше половини росіян -58 % – повідомили, що не віддають свої симпатії ні тієї , ні іншій стороні . При цьому у 33% опитаних , події на Україні викликають роздратування , а у 1% – захоплення. Тим часом 26 % сказали , що ніяких почуттів дії протестуючих у них не викликають.

На думку директора « Левада- центру » Льва Гудкова , така реакція населення на події в Києві – це результат політики російських телеканалів , які показують « кремлівську версію » українських подій .

«Спроба насильницького державного перевороту – саме в такому ключі інформація подається по всіх каналах. Тому це і осідає в головах у росіян , – каже НСН Лев Гудков. – Ніякого іншого каналу інформації не надходить. Насправді , реакція на київські події набагато більш складна і більш терпима . В принципі 84 % – це ті , хто вважає , що людей виводять на вулиці , 41 % вважає , що це впливу Заходу , 13 % – що це результат корумпованого режиму Януковича. А якщо говорити про відповідальність за ескалацію конфлікту – тут думка розпадається по третинам . Сприймається , насамперед , офіційна – кремлівська версія , але між тим , є цілий ряд інтерпретацій , ( в інтернеті наприклад) які осідають в головах людей , які знімають жорсткість , так званої , офіційної версії. Але люди не дуже включені в це » , – сказав НСН Лев Гудков.

Додамо , що 23 % громадян Росії вважає , що закінчити криза допоможе відновлення переговорів з питання євроінтеграції , 19 % – що мітингувальників розженуть , 17 % – що все закінчиться громадянською війною по всій країні , а 16 % респондентів вважають , що Янукович піде у відставку , і будуть проведені дострокові вибори. Відзначимо , що опитано було понад 1600 росіян в 45 регіонах Росії.

Радник Авакова розповів про "тернопільських свинарчуків"

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району