Активіст Євромайдану запустив власне інтернет-телебачення

Один з активістів Євромайдану та політичний діяч від ВО Свобода, Олександр Аронець, оголосив про запуск власного інтернет-телебачення.

Як повідомляється на його Facebook-сторінці, новий проект отримав назву svoye.tv та має стати своєрідною мережею для всіх вільних стрімерів. Не зважаючи на те, що за останні півроку в Україні запустилося одразу кілька інтернет-каналів, Аронець вбачає у цьому велику перспективу та попит серед глядачів.

“Коли я завжди включав будь-який канал телебачення, в мене виникали думки, що як же шкода, що в Україні немає жодного патріотичного каналу, який би не виконував чиїсь темники. Живе телебачення це те, що не можливо цензурувати. Тому й мої стріми стали вдалими. Я берусь за проект інтернет-телебачення. У світлі подій, які стались в Україні протягом останніх двох місяців бачу, що це конче необхідно, навіть попри те, що вже є багато схожих проектів. Я пропоную інший формат. Що телебачення роблять не журналісти, а прості люди, такі як ми з вами”, – пише він.

Олександр Аронець останні три роки був відповідальним за зв’язки з громадськістю у київському осередку ВО “Свобода”. Під час подій на Євромайдані він один з перших почав проводити прямі онлайн-трансляції безпосередньо з місця подій, які стали дуже популярними та збирали аудиторію в декілька десятків тисяч глядачів.