Активісти пікетували офіс новин каналу «Інтер» і принесли журналістам фекалії (ФОТО)

4 лютого активісти партії «Демократичний альянс» пікетували офіс «Національних інформаційних систем» (НІС) – новинного продакшну телеканалу «Інтер», і принесли під двері бочки з фекаліями, які назвали «матеріалами для новин».

i150_ArticleImage_90082

Активісти прийшли з плакатами та фотографіями журналістів «Інтера», які щодня роблять новини та, на думку активістів, замовчують або перекручують події.

«Ми звертаємося до кожного журналіста, що працює на телеканалі Інтер”. Ви робите свій щоденний вибір – виконувати професійний обов’язок і показувати всю правду або шість разів на день у кожному випуску новин плювати людям в обличчя. Закликаємо вас творити історію, а не оббріхувати її», – заявила заступник голови партії «Демократиичний альянс» Вікторія Черевко.

tk_2515_0010_o_lisovoy_m

«ДемАльянс» уже проводив 30 січня попереджувальну акцію для «Інтера» з 30-ма «срібниками», але судячи з відсутності реакції «Інтера», результату вона не дала, вважають у партії.

«Журналісти Інтера”, вбивства на Грушевського – на вашій совісті так само як на совісті Януковича. Ви є рупором цієї влади і тим самим поглиблюєте конфлікт. Показуйте правду – від вас залежить, чи будуть українці розуміти ситуацію з усіх боків», – кажуть у партії.