Акторка Саша Грей підтримує Євромайдан

Актриса і ді-джей Саша Грей, яка прославилася ролями у фільмах для дорослих, підтримала київський Євромайдан. У своєму акаунті на «Твіттері» Саша висловила свою думку про події на головній площі Києва.

Грей побажала киянам «залишатися сильними». Це коротке повідомлення викликало бурхливу реакцію у прихильників актриси, підписаних на її стрічку новин. Особливо воно сподобалося українцям. Один з користувачів написав, що вже тепер, за такої підтримки із Заходу, мітингувальники обов’язково доб’ються свого.

Під записом з побажанням сили Києву шанувальники не забули поспілкуватися з Сашком.

Твіт Саші зібрав більше 100 коментарів, а в Facebook цей запис отримала не менше 1000 лайків. Можливо, дівчина вирішила зробити такий крок після того, як до активних дій західних друзів закликав український боксер Віталій Кличко в бесіді з Джоном Маккейном.

Демонстрації в Києві тривають ось уже більше трьох тижнів – після того, як уряд України 21 листопада призупинило підготовку підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Після цього в країні почалися масштабні протестні акції. # євромайдан

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району