Акторка Саша Грей підтримує Євромайдан

Актриса і ді-джей Саша Грей, яка прославилася ролями у фільмах для дорослих, підтримала київський Євромайдан. У своєму акаунті на «Твіттері» Саша висловила свою думку про події на головній площі Києва.

Грей побажала киянам «залишатися сильними». Це коротке повідомлення викликало бурхливу реакцію у прихильників актриси, підписаних на її стрічку новин. Особливо воно сподобалося українцям. Один з користувачів написав, що вже тепер, за такої підтримки із Заходу, мітингувальники обов’язково доб’ються свого.

Під записом з побажанням сили Києву шанувальники не забули поспілкуватися з Сашком.

Твіт Саші зібрав більше 100 коментарів, а в Facebook цей запис отримала не менше 1000 лайків. Можливо, дівчина вирішила зробити такий крок після того, як до активних дій західних друзів закликав український боксер Віталій Кличко в бесіді з Джоном Маккейном.

Демонстрації в Києві тривають ось уже більше трьох тижнів – після того, як уряд України 21 листопада призупинило підготовку підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Після цього в країні почалися масштабні протестні акції. # євромайдан