Архієпископ Нестор звершив літургію у Вознесенському храмі Тернополя (ФОТО)

Початку Великого посту, який готує нас до світлого і великого свята Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, передує декілька неділь, котрі є поступовим переходом до посту. Першою із таких є неділя про Закхея, митаря, котрий після того як прийняв Господа у своєму домі покаявся.
Цієї неділі, 2 лютого 2014 року, високопреосвященійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі розташованому на місці будівництва кафедрального собору м. Тернополя.
Його Високопреосвященству співслужили: старший священик храму свящ. Сергій Загальський, свящ. Сергій Стельмах, свящ. Денис Герета.
Після заамвонної молитви архієпископ Нестор у співслужінні духовенства звершив молебень, під час якого було виголошено молитву за Україну, у котрій підносилися прохання за мир, спокій та порозуміння.
Звершивши молебень владика Нестор виголосив проповідь, у котрій наголосив: «Бог хоче спасіння для кожного з нас. Він веде нас по нашому життєвому шляху, і лише коли ми будемо мати щире покаяння, коли ми відкинемо всякий гріх і всяке беззаконня, адже гріх немає нічого спільного з Богом, і ми не можемо чинячи гріх бути дітьми Божими.
Якщо ми приходимо молитися і не бачимо в людях які стоять з нами в храмі ближніх, не відчуваємо до них любові – то ми даремно прийшли до храму. Лише в єднанні у любові, в любові до Бога через святу Євхаристію; в любові до ближніх через нашу спільну молитву – ми сповнюємо заповіді Божі і закон Христовий».
Завершилося Богослужіння єлеопомазанням усіх прихожан.
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії