Автомайдан обіцяє подавати до Страсбурзького суду через забрані права

Активісти Автомайдану мають намір звертатися до Європейського суду з прав людини, якщо суди безпідставно позбавлятимуть їх водійських прав через те, що вони їздили у Межигір’я 29 грудня. Про це йдеться у заяві Автомайданівців, яку оприлюднив один з співзасновників руху Дмитро Булатов, повідомляє «Українська правда».

«ДАІ активно виконує злочинний наказ зверху, тепер естафету репресій проти Автомайдану перейняли суди, безпідставно і безглуздо позбавляючи активістів водійських посвідчень», – йдеться у заяві.

«Панове судді, нам зовсім не важко пройти всі судові інстанції та зрештою звернутись до Європейського суду з прав людини», – наголошують активісти.
«На це потрібен час і певні зусилля, але ми, на відміну від Вас, робимо все можливе для встановлення правового порядку у всіх сферах життя. І якщо раптом станеться так, що Європейський суд задовольнить нашу скаргу, ми вже через годину надішлемо в усі посольства іноземних держав повний перелік прізвищ суддів, що виносили репресивні вироки», – наголошують у заяві.
Суди вже винесли кілька рішень про позбавлення водійський прав людей, які 29 грудня з’їздити на прогулянку до Межигір’я, де знаходиться резиденція президента Віктора Януковича. Їх звинувачують у тому, що вони нібито не зупинились на вимогу працівника ДАІ. Щонайменше на 2080 машин складено такі рапорти.