Автомайдан змусив "Беркут" зняти маски і представитися. Тих, що зняли випускають після фотографування

Ситауція навколо блокади автобусів з ” Беркутом ” схоже починає вирішуватися – активісти випускають тих правоохоронців , які показують документи .

Про це у своєму фейсбуці пише Віталій Уманець.

“Зараз там вже близько 200-300 осіб і 20-30 авто , є інформація , що підтягується ще кілька сотень людей на допомогу , з ними народні депутати . Блокувати їх збираються доти , поки вони не знімуть свої маски і не покажуть посвідчення , адже є інформація , що саме вони сьогодні били активістів і журналістів біля Києво – Святошинського суду . Працівники ДАІ викликали евакуатори , але як вони евакуюють 30 зламаних авто невідомо.

При тому , що там , якщо буде потрібно , можуть « зламатися » ще десятки авто … Місце , мабуть , прокляте , нічого не поробиш. Прикол в тому , що на допомогу ” Беркуту ” ніхто не поспішає Народ налаштований рішуче , готовий стояти стільки , скільки буде потрібно , щоб виконали його чіткі вимоги . Прохання до всіх їхати на допомогу ! Разом – сила! Нагадую адреса: проспект Перемоги , 109 , навпроти Святошинського райвідділу ” , – написав активіст Віталій Уманець .

Він зазначив: “На даний випустили з оточення двох беркутівців , автобуси з якими заблоковані на Проспекті Перемоги , 109 . Випускають тільки тих , хто знімає маску і показує посвідчення . Ім’я керівника – Добровольський Валерій Михайлович , майор . Народ підтягується ! ”

Уманець також підкреслив , що ” в автобусах з” Беркутом ” , які були випадково заблоковані зламаними автомобілями автомайдану на проспекті Перемоги , 109 , здулися колеса” .