Автомайданівець подав апеляцію

Засідання Апеляційного суду у справі автомайданівця Олександра Кравцова заплановано на 5 лютого.

Воно має відбутися у Києві о 12.20 за адресою вулиця Солом’янська, 2-А, повідомила дружина Олесандра Кравцова, поетеса Олеся Мамчич.

Водночас, потрощена машина Кравцова, з якої він був витягнений при затриманні в ніч з 22 на 23 січня, – синій “Ланос” із номером АА1790ЕН – не повернена родині і місце її перебування невідоме.

За словами Олесі Мамчич, вона подала заяву з цього приводу до правоохоронних органів. За даними дружини Кравцова, їхню машину прибрали з центра Києва (імовірно, з Маріїнського парку) лише цими днями.

У Державній автоінспекції “Українській правді” не змогли надати інформацію про місцеперебування авто. У прес-службі пояснили, що спецмайданчиків у ДАІ з 2012 року немає, вони ліквідовані, тому зберіганням машин опікується держпідприємство “Розвиток”.

У ДАІ також сказали, що питання повернення машин зі штрафмайданчиків вирішує це ДП, і тільки там знають, які позначки з відомств чи ухвали суду їм потрібні, а також умови оплати перебування машини на майданчику.

У “Розвитку” не змогли поки що надати інформацію про долю машин “атомайданівців”, оскільки в них “багато майданчиків” по всьому Києву. Однак обіцяли дізнатися і повідомити.