Автомайданівцю Олександру Кравцову присудили два місяці арешту

Оболонський районний суд Києва обрав для чоловіка поетеси Олесі Мамчич, Олександра Кравцова, запобіжний заход – арешт на два місяці.

mamchich_kravcov

“Cьогодні із судом – ціла епопея. Приїхала туди о 12 ранку, виїхала близько часу ночі. Два місяці СІЗО. Неймовірна підтримка всіх вас, друзі. Ледь не до сліз зворушували ті люди, що багато годин підряд на сильному морозі скандували гасла, співали і били в барабані за вікном. Це дуже додавало наснаги.
Суд – повна фальшивка, із двох опізнаних свідків один – 1 м 90 см і 120 кг, лисуватий. Інший – 164 см, товстий і лисий. Ну і хто з них схожий на Сашка? Машина замість синього ланоса вказана – жовтий мікроавтобус.
Суддя бубонів під ніс, щоб ніхто не міг почути. Охоронці брехали у вічі, що в кімнаті суду дві особи – я і мій тато – не помістяться. (Потім виявляється, що місця там – ого-го!).
Слідчий – відводить очі, бридкий, слизький тип.
Дякую, дякую всім за підтримку. Ще ніколи я не відчувала такої внутрішньої свободи від страху і стільки любові навколо. Ваші молитви відчуваються буквально на фізичному рівні. Сашко – бадьорий, радісний, з вірою у перемогу. Прорвемося”, – написала Олеся Мамчич на своїй сторінці у фейсбуці.