Автопробіг з Іспанії до Києва, – як українцям допомагає Європа за закликом Тернополя

Міста-побратими Тернополя підтримали українську революцію. Вони по-різному висловили свою солідарність.

Берлін: допомога від цього міста одна із найприємніших. Адже вперше за весь час української боротьби тут виступили із позитивними оцінками підтримки нашого народу. Знаючи про сильний вплив російської преси на Німеччину, це можна вважати проривом. І не забуваємо, що саме Німеччина має серйозний вплив на позиції Євросоюзу.

Німці підтримали виступи українців у Берліні та забезпечили правдиве висвітлення інформації у ЗМІ. Останній пункт допоміг краще німецькій стороні зрозуміти ситуацію в Україні. Висловлюємо  подяку  пані Людмилі  Млош.

Іспанія: активно працює голова українського товариства Лариса Пономаренко у м. Мурсія (Іспанія). Вона повідомила, що у них відбулося віче і чоловіки організовують автопробіг від Мурсії до Києва. Також губернатор цього міста у складі делегації ЄС перебував у Києві, щоб допомогти врегулювати ситуацію.

Польща: наше місто-партнер Тарнув (Польща) також вніс вклад. Так, у Польщі відбулося  звернення  нашого давнього знайомого і симпатика Тернополя Кшиштоф Римановські до в.о. мера Тарнува. Також він взяв на себе роль координатора з питань, які стосуються правдивого інформування про  події  в Україні  та   зустрічається з журналістами

А звернення міського голови Тернополя   та  його  візит  на  Київський Євромайдан  високо  оцінюється  поляками  та  вони розглядають можливість  надання  допомоги   українцям.