Білоруський співак представлятиме Україну на Євробаченні

Молодий виконавець Євген Литвинкович може стати тим співаком, що поїде на Євробачення 2014 виступати від України і захищати цю країну. Варто також відзначити, що популярність виконавця поступово зростає. Будучи фіналістом конкурсів «Україна має талант» та «Х-Фактор», він увійшов у 20-ку виконавців, які борються за право потрапити на найбільшу музичну подію Європи. При цьому, шанси Євгена оцінюють набагато вище, ніж шанси інших виконавців-фіналістів.

Хоча популярність до Євгена стала приходити лише в останні роки, загальне визнання він заробив досить давно. Євген Літвінкович є уродженцем Білорусі. Кар’єра молодого співака почалася саме в цій країні. Ще в юному віці, як це часто буває, його талант був примечен оточуючими і з часом йому запропонували зайнятися музикою на більш серйозному рівні. Згодом Євген Літвінкович став учасником багатьох білоруських та міжнародних конкурсів. Виступав виконавець у десятках країн світу і на безлічі конкурсів, де нерідко брав високі нагороди. Також Євген не раз співав зі знаменитостями, у тому числі з західними.

Варто нагадати, що щорічний міжнародний конкурс «Євробачення 2014» пройде в Копенгагені в Данії. Фінал престижного музичного конкурсу відбудеться в травні. Сам Євген зазначив, що недовго думав про можливості участі в такому престижному конкурсі. За словами виконавця, Євробачення було і залишається його заповітною мрією, проте він дуже не хоче потрапити туди, що б «робити все за форматом». Євген сподівається на те, що йому вдасться порадувати та приємно здивувати глядачів.

Богданець побив людину і підставив Президента

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району