Білоруський співак представлятиме Україну на Євробаченні

Молодий виконавець Євген Литвинкович може стати тим співаком, що поїде на Євробачення 2014 виступати від України і захищати цю країну. Варто також відзначити, що популярність виконавця поступово зростає. Будучи фіналістом конкурсів «Україна має талант» та «Х-Фактор», він увійшов у 20-ку виконавців, які борються за право потрапити на найбільшу музичну подію Європи. При цьому, шанси Євгена оцінюють набагато вище, ніж шанси інших виконавців-фіналістів.

Хоча популярність до Євгена стала приходити лише в останні роки, загальне визнання він заробив досить давно. Євген Літвінкович є уродженцем Білорусі. Кар’єра молодого співака почалася саме в цій країні. Ще в юному віці, як це часто буває, його талант був примечен оточуючими і з часом йому запропонували зайнятися музикою на більш серйозному рівні. Згодом Євген Літвінкович став учасником багатьох білоруських та міжнародних конкурсів. Виступав виконавець у десятках країн світу і на безлічі конкурсів, де нерідко брав високі нагороди. Також Євген не раз співав зі знаменитостями, у тому числі з західними.

Варто нагадати, що щорічний міжнародний конкурс «Євробачення 2014» пройде в Копенгагені в Данії. Фінал престижного музичного конкурсу відбудеться в травні. Сам Євген зазначив, що недовго думав про можливості участі в такому престижному конкурсі. За словами виконавця, Євробачення було і залишається його заповітною мрією, проте він дуже не хоче потрапити туди, що б «робити все за форматом». Євген сподівається на те, що йому вдасться порадувати та приємно здивувати глядачів.