Бувший тернопільський депутат хоче перевірити діяльність ДВСУ

Народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Криму та Севастополі Едуард Леонов скерував звернення до Прем’єр-міністра України, Генпрокурора, голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, голови Антимонопольного комітету України щодо корупції у діяльності Державної виконавчої служби України (ДВСУ). У зверненні націоналіст повідомив, що ДВСУ з початку жовтня до грудня 2013 року не проводила тендери для торговельних організацій, що спричинило недоотримання Державним б’юджетом України та Міністерством юстиції України сотень мільйонів гривень надходжень.

“З середини грудня 2013 року та до сьогоднішнього дня проводиться конкурс з однією торговельною організацією – ПП “Нива-В.Ш.”. Це вказано на офіційному інформаційному ресурсі ДВСУ у рубриці “Перелік спеціялізованих організацій, що здійснюють реалізацію майна”. Також, стало відомо, що ця торговельна організація, діяльність якої пов’язують з іменем народного депутата України від Партії регіонів Продивуса В. С., має зіпсовану репутацію, адже неодноразово її непрозору діяльність висвітлювали різні засоби масової інформації”, – наголосив у зверненні Едуард Леонов.

Свободівець зазначив, що щороку українські суди конфісковують товарів на сотні мільйонів гривень. Банки – продають майна на мільярди. Обліком і контролем продажу не займається ніхто – під час торгів ціна вилученого знижується в 2-10 разів, на чому незаконно заробляють всі учасники.

“Останнім часом простежується стале зниження показників виконання виконавчих документів (судових рішень). За наявности такої тенденції це може відбитися на інтересах держави у вигляді зменшення надходжень до дохідної частини Державного б’юджету України за рахунок виконавчого збору, а також, призвести до погіршення становища стягувачів (фізичних та юридичних осіб). Все це матиме негативні соціяльні наслідки. Вищевикладені факти свідчать про непоодинокі факти корупції у діяльності Державної виконавчої служби України”, – зазначив Едуард Леонов.

У зв’язку з цим народний депутат-свободівець вимагає: провести негайну ретельну перевірку викладених фактів, взяти справу на особистий контроль та звернути увагу на діяльність Управління державної виконавчої служби в Автономній Республіці Крим.