Черниці пропустили новорічний дзвінок від Папи Римського

Папа Франциск подзвонив монахиням одного з жіночих монастирів в Іспанії, щоб привітати їх з Новим роком. Однак на дзвінок ніхто не відповів, і понтифіку довелося залишити повідомлення на автовідповідачі, повідомляє El Mundo.

Повідомлення, залишене Папою, опинилося у розпорядженні іспанського видання . Спочатку глава католицької церкви здивувався , «чому ж можуть бути так зайняті черниці, що не відповідають на дзвінок? »
Потім понтифік звернувся до жінок : «Це Папа Франциск . Я хотів привітати вас і привітати з наступаючим Новим роком. Можливо, спробую передзвонити пізніше . Так благословить вас Господь ».
Виявилося , що під час дзвінка Папи черниці були на молитві. Вони пробували додзвонитися до Франциска, щоб вибачитися, однак понтифік випередив їх.
Кардинал Хорхе Маріо Бергольо був обраний понтифіком в березні 2013 року. Він став першим вихідцем з Латинської Америки, який очолив католицьку церкву.
Франциск є консерватором, противником абортів, евтаназії, гомосексуалізму та усиновлення дітей одностатевими парами. Новий глава католицької церкви також відомий аскетичним способом життя. До обрання Папою він користувався громадським транспортом і жив в маленькій квартирі.