Член Партії регіонів скаржиться на образливі дзвінки після публікації номерів телефонів у інтернеті

Нардеп поскаржився на моральний тиск, який чинять на нього, у зв’язку з публікацією списку номерів телефонів депутатів від Партії Регіонів в інтернеті.

Про це народний депутат Володимир Макеєнко повідомив журналістам перед початком засідання круглого столу Українського форуму в п’ятницю.

“Зараз мені телефонують на телефон. Ось іде якийсь моральний тиск, смс-ки негативного характеру, дзвінки один за одним. Вчора от було 48 дзвінків… Те, що виклали номери мобільних телефонів в інтернеті. Це не зовсім правильно, це не сприяє стабілізації”, – сказав він.

Водночас, Володимир Макеєнко підкреслив, що ніхто з нардепів не збирається міняти номери, на які отримують дзвінки образливого характеру.

“В основному, крім негативу нічого немає. Але є й нормальні люди, які говорять зібрати Верховну Раду, працювати в нормальному режимі”, – додав він.

Нагадаємо, колишній головний редактор журналу “Корреспондент” Віталій Сич раніше опублікував номери телефонів всіх депутатів від парламентської фракції “Партії Регіонів” на своїй сторінці в Facebook, на знак незгоди зі скандальними законами прийнятими Верховною Радою 16 січня шляхом підняття рук. Список з номерами нардепів швидко розійшовся мережею.