Чи заборонять будь-яку забудову парків у Тернополі?

Упродовж десятиліть міські парки, сквери завжди були і залишаються улюбленим місцем масового відпочинку тернополян. Без них файне місто перестане бути файним та унікальним. А ще зелені насадження беруть на себе основний удар від шкідливих викидів тисяч автомобілів, яких з кожним роком на тернопільських дорогах тільки більшає. Люди це розуміють, тому й намагаються вберегти кожне дерево, кожен кущ, кожну рослину, які, до речі, самі й висаджували на толоках, у вільний час.
Чому ж цього не хоче розуміти влада? Чому завжди опиняється на боці тих, хто хоче їх знищити, а не розширити?
Позбавлене здорового глузду будівництво у парку Національного Відродження – яскравий приклад того, як міська влада ігнорує волю громади. Як вона, разом з деревами, вирубує з людських душ віру у те, що Тернопіль залишатиметься унікальним зеленим містом України!
І не так вже й знаково, що насправді хочуть збудувати у парку Національного відродження – еко-готель, чи хостел. Значно страшніше і цинічніше те, що тут взагалі щось хочуть будувати.
Не менш болючим є забудова скверу Миру. Люди роком раніше піднялися, щоб там не побудували мийки( іі було таки передбачено) Нам вдалося це зробити. Терер інша боротьба чекає .
Відтак я цілком і повністю підтримую законопроект Тараса Серетного щодо заборони на будь-яку забудову парків і закликаю депутатів усіх фракцій проголосувати за цей документ. Саме такого рішення від нас чекає тернопільська громада.
Сьогодні не головне, яку партію ви представляєте у міськраді, не важливі ваші політичні погляди та переконання. Щоб зупинити вже занесену над тернопільськими парками сокиру забудовників і їх покровителів, достатньо бути патріотом такого рідного і файного міста. Тож будьмо ними!

Оксана Яциковська, депутат Тернопільської міської ради (Радикальна партія Олега Ляшка)