Дар'я Донцова. «Сміх і гріх Івана Царевича»

Нову історію про пригоди чарівного Івана Подушкина читачі чекали протягом п’яти років! І ось , нарешті , Дар’я Аркадіївна знову виводить на головну сцену одного зі своїх найбільш харизматичних героїв. Злегка нерішучий , безперечно важливий , інтелігентний , освічений і довірливий – Іван Подушкін являє собою рідкісний типаж сучасного джентльмена. Симпатичний приватний детектив легко і невимушено завоював серця мільйонів читачок . Безперечно , цьому посприяв і той факт , що на телеекрані образ Івана Подушкина блискуче втілив загальний улюбленець Дмитро Харатьян .
У романі «Сміх і гріх Івана Царевича » нашого героя знову чекає заплутане й захоплююча справа . Цього разу, на прохання своєї колишньої роботодавиці Елеонори , Івану належить приміряти на себе роль дворецького в княжому домі. Перед ним стоїть серйозне і небезпечне завдання – розслідування смерті глави сімейства. Поступово наближаючись до розгадки , Іван викриє вельми безсторонні секрети княжого роду .
Новий роман Дар’ї Донцової « Сміх і гріх Івана Царевича » виходить в кінці осені і стане прекрасним подарунком на новорічні свята всім шанувальникам автора.