Депутати Івано-Франківської облради дали ОДА 5 днів на виселення із адмінбудівлі

Депутатський корпус Івано-Франківської облради дав 5 днів обласній державній адміністрації, щоб звільнити приміщення та виїхати із адмінбудівлі. Відповідне рішення було ухвалене 25 січня 2014 року на позачерговій сесії облради, на якій депутати розірвали договір оренди із ОДА.

За таке рішення проголосувала фракція ВО “Свобода” спільно з усіма опозиційними до режиму Януковича політичними силами.

“Припинити дію договору про закріплення (передачу) майна спільної власности територіяльних громад сіл, селищ, міст области на праві оперативного управління від 21 березня 2013 року, укладеного з управлінням обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення”, – йдеться у рішенні.

Рішенням сесії депутатський корпус облради також звернувся до обласних “регіоналів” із закликом “покаятися” та вийти з партії. “На руках вашої партії залитий кров’ю українського народу Майдан та вбивство невинних людей. Будучи членами Партії регіонів, ви також несете політичну і моральну відповідальність за дії своїх соратників. Ми закликаємо вас зробити вибір на користь українського народу, який є єдиним носієм влади у нашій державі, а не на користь режиму Януковича-Азарова. “Віднайдіть у собі залишки людського духу та гідности і залиште лави злочинної Партії регіонів”, – наголошують депутати.

Окрім того, під час сесійного засідання депутати визнали ініційовану учасниками Майдану Народну Раду України як орган, який уповноважений представляти інтереси народу України, повноваження на створення якого надані рішенням всенародних зборів громадян, які відбулися 19 січня у Києві.

Окремо за ініціятивою голови обласної ради свободівця Василя Скрипничука депутатами було ухвалене рішення про використання червоно-чорного прапора та прапора Ради Европи як частини символіки Івано-Франківської области.