Деякі гроші пахнуть кров'ю (звернення)

Шановні власники та керівники українських засобів масової інформації!

Лише за десять днів протистояння на Грушевського та в регіонах від рук міліції та її помічників-тітушок постраждали понад 60 журналістів (http://goo.gl/ic6FZi). Вибиті прицільними пострілами очі, зламані ребра та кінцівки, відбиті нирки – свідчення того, що влада вбачає в журналістах ворогів і веде з ними війну на знищення. Вона навіть не намагається вдавати, що шукає й має намір карати винних.

Ми вдячні за те, що більшість українських ЗМІ, не лякаючись кийків, куль і можливих репресій, висвітлюють протестний рух у Києві та регіонах правдиво й незаангажовано. Проте поруч із повідомленнями про вбивства, викрадення й жорстоке побиття мирних людей в ефірі та на шпальтах ваших ЗМІ досі з’являється реклама компаній, які належать членам Партії регіонів і Сім’ї Віктора Януковича.

Ми знаємо, що ваше існування залежить від рекламних доходів. Однак, допомагаючи компаніям регіоналів збільшити доходи, ви опосередковано сприяєте закупівлі тітушок, проведенню «антимайданів», підкупу суддів, купівлі куль для снайперів. Це гроші, які пахнуть кров’ю.

Від імені всеукраїнської ініціативи бойкоту товарів і послуг Партії регіонів звертаємось до вас із проханням припинити надавати рекламні послуги компаніям, які належать представникам ПР та фінансують режим Януковича.

Тимчасові фінансові втрати, яких ви, можливо, зазнаєте, будуть компенсовані зростанням відданості та вдячності ваших слухачів, глядачів і читачів. У новій Україні, яку ми виборюємо й неодмінно збудуємо, ваша громадянська позиція не буде забута.

Учасники ініціативи Бойкот партії регіонів