Деякі нардепи шукають у відділках затриманих на Грушевського

Народні депутати від “УДАРу” Оксана Продан, Валерій Пацкан і Роман Чернега займаються пошуком і  наданням допомоги активістам, яких затримала міліція вночі і зранку під час протистоянь на вулиці Грушевського. Про це повідомила Оксана Продан.

Наразі депутати прямують до Деснянського райвідділку, де, за їхньою інформацією, перебувають затримані журналісти радіо Свобода.

“Ми щойно були на вулиці Грушевського, не знайшли жодного керівника міліції, хто би сказав, що він відповідає за проведення того безчинства, яке робиться з боку міліції. Самі міліціянти кажуть, що отримують завдання по рації. Зараз ми прямуємодо Деснянськогоі Дніпровського РУВС. За нашою інформацією, там є затримані. Ніби їх випускають. Ми їдемо, щоби з’ясувати ситуацію і їм допомогти”, – розповіла Оксана Продан.

Водночас, Валерій Пацкан відзначив, що міліція не повідомляє Центр правової допомоги про затриманих на Грушевського, тим самим незаконно позбавляючи людей права на захист.

Просять  всіх небайдужих українців, які мають інформацію по затриманих чи постраждалих, звертатися за телефонами: (044)235-69-02; 0978849424