Для тернопільських ГО Кличко – єдиний лідер спротиву (ЗАЯВА)

Громадські організації Тернопілля-члени Координаційної ради захисту Української державності на своєму засіданні ухвалили звернення до голів опозиційних депутатських фракцій та заявили про свою підтримку голови партії «УДАР» Віталія Кличка як лідера опозиційного спротиву.

Подаємо текст заяви повністю:

Голові депутатської фракції у ВР політичної партії «УДАР»,

народному депутату України Кличку В.В.

Голові депутатської фракції у ВР Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»,

народному депутату Яценюку А.П.

Голові депутатської фракції у ВР Всеукраїнського об’єднання «Свобода»,

народному депутату  Тягнибоку О.Я.

 

Заява

громадських організацій Тернопілля-членів Координаційної ради захисту Української державності щодо єдиного лідера опозиції

Переконані, що в Україні має бути визначений єдиний лідер опозиційного спротиву, який дотримується принципів патріотизму, цінує та поважає гідність, права та свободи українців, працює чесно та відкрито і не боїться брати на себе відповідальність. Лідером опозиційного спротиву повинен стати новий і чесний політик, який сповідує принципи патріотизму та гідності людини, який має цілісну програму нового, європейського розвитку держави.

Нам потрібен лідер, який запропонує країні альтернативу та поверне очікування і надії українців на справді щиру і відкриту політику.

Саме таким лідером ми вважаємо Віталія Кличка.

Ми, представники громадських організацій Тернопільської області, висловлюємо свою підтримку лідеру партії “УДАР” Віталію Кличку як політику та діячеві, який здатен перемогти існуючий режим. Саме Віталій Кличко своїми рішучими діями під час масових протестів останніх тижнів продемонстрував необхідні якості Політика і Провідника.

Переконані, що Віталій Кличко ­– лідер, який здатен змінити країну та втілити в Україні програму нового, європейського розвитку.

Заява прийнята одноголосно на засіданні Координаційної Ради громадських організацій захисту Української державності Тернопілля.

Заяву підписали:

Співголови Координаційної ради захисту української державності В.Турецький, П.Сливка, О.Варакута; голова ТМО «Просвіта» ім.Т.Шевченка Д.Чубата; голова Тернопільського обласного товариства дітей репресованих та політв’язнів П.Голик; голова ТОО МО ОУН (д) П.Атаманчук; голова ТМГО «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг» П.Ландяк; голова ТОО Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих Д.Чернець; голова УХС Р.Сидяга; голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів А.Клим; голова ТОО Національної спілки письменників України Є.Безкоровайний.