Для тернопільських школярів організували "Спортивну зиму"

Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” вже не першій рік проводять Всеукраїнські спортивно-масові заходи “Спортивна зима”.

Метою їх є пропаганда та формування культури здорового способу життя. Цьогоріч такі спортивні дійства відбувались на Шумщині, Гусятинщині, Чорківщині, Бережанщині та Теребовлянщині. Зокрема, в Теребовлі пройшли змагання серед школярів з міні-футболу.

За перемогу боролись понад 150 учасників турніру, який, за словами директора Теребовлянського районного центру “Спорт для всіх” Ярослава Королюка, проводився вже всьоме та став традиційним.

У віковій групі 2003 року народження та молодші перемогла команда Колосок, другими стали гравці команди Теребовля – 2003 рік, третє місце вибороли юні футболісти с.Підгайчики.

У віковій групі 2000 рік і молодші першими стали гравці команди Юніор, на другому місці команда Теребовля , на третьому – команда Дружба – Микулинці.

У віковій групі 2007 року народження і молодші перемогли учасники з с.Іванівка, на другому місці команда Теребовля – 97, на третьому — юні гравці команди Теребовля – 98.

Організував змагання Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з відділом з питань фізичної культури і спорту міста Теребовля та Теребовлянської ДЮСШ.