Добре, що влада засудила злочинні дії міліції. Тепер пора сідати за стіл переговорів

Сьогодні необхідно стабілізувати ситуацію, заспокоїти мітингувальників, знайти та покарати провокаторів, які штовхають людей на необдумані дії, руйнування, силові сутички – коментує правозахисник Євген Глібник.1385113583

Президент ажадав від ГПУ та силових відомств оперативного і неупередженого розслідування для покарання винних в зачистці «Євромайдану». Фактично, це – засудження силових дій, які призвели до всенародного обурення, нової хвилі протестів і врешті-решт страждань людей. В свою чергу представники МВС вибачилися перед учасниками акцій протесту за допущене перевищення повноважень, керівництво київської міліції, у зв’язку з подіями на Майдані 30 листопада, подало у відставку. Однак, завдання силовиків зараз: стримати людей, яких штовхають на протиправні дії, зупинити руйнівне хвилю, здатну завдати непоправної шкоди державної стабільності, пише медіарегіон.
А як бути з виявленням громадянами своєї позиції? Хіба можна придушувати народне повстання? – медіарегіон

Мітинги, стихійні захвати і штурми не вирішують головних проблем, за які люди вийшли на євромайдани і народні віче.

Вкрай важливо не перейти межу, вчасно зупинитися, налагодити діалог між громадськістю і владою. Мирні акції не можуть привести країну до політичного та економічного краху. Їх завдання – ненасильницьким шляхом домогтися того, щоб влада почула висунуті народом вимоги. Ця мета вже була досягнута: Президент перед усією країною заявив про підтримку громадянських акцій і підтвердив: влада і народ єдині у виборі європейського майбутнього для України. Надіємось, що він дотримається своїх слів, а його преова служба цитує його дослівно. Щоб його наблизити, необхідний діалог і спільні дії, а не безглузді і нещадні бунти, які «розірвуть» країну і відкинуть Україну від ЄС та перспективного майбутнього.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району