Добре, що влада засудила злочинні дії міліції. Тепер пора сідати за стіл переговорів

Сьогодні необхідно стабілізувати ситуацію, заспокоїти мітингувальників, знайти та покарати провокаторів, які штовхають людей на необдумані дії, руйнування, силові сутички – коментує правозахисник Євген Глібник.1385113583

Президент ажадав від ГПУ та силових відомств оперативного і неупередженого розслідування для покарання винних в зачистці «Євромайдану». Фактично, це – засудження силових дій, які призвели до всенародного обурення, нової хвилі протестів і врешті-решт страждань людей. В свою чергу представники МВС вибачилися перед учасниками акцій протесту за допущене перевищення повноважень, керівництво київської міліції, у зв’язку з подіями на Майдані 30 листопада, подало у відставку. Однак, завдання силовиків зараз: стримати людей, яких штовхають на протиправні дії, зупинити руйнівне хвилю, здатну завдати непоправної шкоди державної стабільності, пише медіарегіон.
А як бути з виявленням громадянами своєї позиції? Хіба можна придушувати народне повстання? – медіарегіон

Мітинги, стихійні захвати і штурми не вирішують головних проблем, за які люди вийшли на євромайдани і народні віче.

Вкрай важливо не перейти межу, вчасно зупинитися, налагодити діалог між громадськістю і владою. Мирні акції не можуть привести країну до політичного та економічного краху. Їх завдання – ненасильницьким шляхом домогтися того, щоб влада почула висунуті народом вимоги. Ця мета вже була досягнута: Президент перед усією країною заявив про підтримку громадянських акцій і підтвердив: влада і народ єдині у виборі європейського майбутнього для України. Надіємось, що він дотримається своїх слів, а його преова служба цитує його дослівно. Щоб його наблизити, необхідний діалог і спільні дії, а не безглузді і нещадні бунти, які «розірвуть» країну і відкинуть Україну від ЄС та перспективного майбутнього.