Довибори показали, що значна частина людей на Євромайдані стоїть не за лідерів опозиції – експерт

Експерт Михайло Скорик зазначає, що опозиційні кандидати не просто програли в підсуму парламентських довиборів у 5-округах, вони набрали набагато менше голосів, ніж на виборах 2012 року в цих округах.

Цей програш підтверджує, що значна частина людей на Євромайдані стоїть не за лідерів опозиції, а за конкретні питання, вирішення яких влада взяла на себе, і на базі яких буде будувати свою передвиборчу роботу. Зокрема, Президент та Уряд не змінюють зовнішньополітичний курс та проводять активну роботу щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС – принаймні про це повідомляють усі офіційні ресурси, та спікери влади та Партії регіонів.

Попри усю критику, рухи зі сторони Президента, щодо знаходження винних у застосуванні неадекватної сили до мітингувальників вже проведено. На даний момент вже є перші винні та покарані.

Ну і, що важливо, на попередніх круглих столах усі погоджувались, що люди чітко визначились на виборах, підтримавши діалог замість протистояння та ультиматумів. Якщо ближчим часом три політичних сили не сформують план виходу з Євромайдану, та пропозицій до влади, то опозиція втратить усю довіру виборців.