Другий день Форуму Майданів: міліція і "тітушки"

Сьогодні в Харкові тривають події, пов’язані з Евромайданом . З самого ранку в центрі міста – знову мітинг на підтримку курсу президента. Тим часом у приміщенні Харківської правозахисної групи , в декількох кварталах від мітингу , продовжує роботу Всеукраїнський форум Евромайданів .

Як повідомляють журналісти , вчора люди з прапорами Партії регіонів і транспарантами , на яких написані гасла на підтримку Віктора Януковича і проти Евромайдана , близько десяти годин стояли на площі Конституції , уздовж Сумської та біля пам’ятника Шевченку , де зазвичай проходить харківський Евромайдан . Мітингувальники змінювалися , прапори і гасла – ні.

Учасники Евромайдану до пам’ятника Шевченку в традиційний час збору , 18.00 , не підійшли. Колоною пройшли повз і вирушили до пам’ятника Григорію Сковороді ( каскад біля Покровського монастиря).

Сьогодні люди в прапорами ПР знову були на тих же місцях , але через якийсь час розійшлися. Залишилася зі вчора і сцена біля пам’ятника Шевченку .

Кілька груп мітингувальників прийшли у двір будівлі , де знаходиться Харківська правозахисна група і проходить заключній засідання Форуму Евромайданов . Від входу в ХПГ їх відділяє кордон міліції . У сусідніх дворах і підворіттях стоять групи молодих людей у спортивному одязі.

 

Прихильники євроінтеграції планують сьогодні зібратися і на вулиці в центрі Харкова , щоб оголосити про результати роботи Форуму.