Дружина Меладзе про шлюб: У нас досі близькі сімейні стосунки

Триває скандал навколо розлучення співака Валерія Меладзе. 21-го листопада у закритому режимі відбулося засідання у цій справі, після чого адвокат артиста заявив, що примирення пари неможливе.

Утім, поки ще дружина Меладзе Ірина продовжує наполягати, що в них з Валерієм сімейні стосунки. Складається, враження, що жінка в усьому звинувачує не свого чоловіка, який хоче з нею розлучитися, а його адвоката.

В інтерв’ю “Комсомольській правді в Україні” Ірина Меладзе розповіла про деталі взаємин з чоловіком та обурилася через те, що пишуть у пресі.

За словами жінки, адвокат Меладзе, Шота Горгадзе, каже нісенітницю про її стосунки з Валерієм.

“Складається враження, що пан Горгадзе посвячений в деталі мого особистого життя краще за мене. Якби я сама не була на своєму місці, мені б важко було повірити в те, що я чую. Не хотіла виносити подробиці нашого життя, але доведеться”, – заявила дружина співака.

 Ірина заходилася доводити, що в них з Валерієм усе гаразд

“З коментаря адвоката Горгадзе складається враження, що востаннє я бачила Валерія мало не п’ять – шість років тому. І ми в принципі не спілкуємося. У мене запитання: з чого це адвокат Горгадзе робить такий висновок? Якщо нас не фотографує преса під час наших постійних обідів і вечерь у вихідні або під час наших сімейних свят – це не означає, що цього немає в нашому житті і зараз. Більш того, зазначу, що не було жодного Нового року за винятком минулого, коли Валерій працював не в Москві, щоб ми не збиралися за святковим сімейним столом”,- запевнила Ірина.

Також пані Меладзе зупинилася на тому факті, що про розлучення ніби дізналася від журналістів.

“Коментуючи ситуацію після суду, адвокат Горгадзе заявив, що я дізналася про розлучення з газет, тому що повістка прийшла до мене пізніше, ніж інформація просочилася до журналістів. Що за абсурд! Пояснюю: на тлі наших сформованих з Валерою відносин чекати повістку з суду без попередження було б вкрай дивно для мене. Чому? Для ясності опишу ситуацію, при якій я дізналася про розлучення”, – почала жінка.

За її словами, того дня вони з чоловіком домовлялися зустрітися пілся його поверненння з гастролей та піти до лікарні, де тоді перебувала їхня донька Аріна.

 Ірина Меладзе бореться за збереження свого шлюбу

“І ми обговорювали по телефону деталі спільного відвідування лікаря з Орисею. Час призначали з урахуванням того, щоб Валера встиг доїхати з аеропорту до поліклініки. До речі, отець Валерій дуже хороший. Буквально за п’ять хвилин до зустрічі з ним мені подзвонили журналісти і запитали розлучення. Я розсміялася, не повірила, відповіла: “Вам не набридло нас розлучати?!” І відключила телефон”, – згадала Ірина.

“Після цього ми зустрілися з Валерою, відвідали лікаря і провели разом не менше двох годин. У мене ще залишалися справи в Москві, а Валера взяв Аріну, і вони поїхали додому. Скажіть, при такому рівні стосунків хтось на моєму місці міг очікувати поштою повістку до суду про явку на власне розлучення, як це коментує адвокат Горгадзе?” – обурилася дружина Меладзе.

Сам Валерій не коментує бажання розлучитися

А на зауваження про те, що сторона Валерія стверджує у суді, що він вже не живе разом з дружиною, Ірина зазначила:

“Ця інформація не відповідає дійсності. Так, і ще додам: на всі свята в нашій сім’ї прийнято дарувати подарунки один одному. І ця традиція не припинялася до сьогоднішнього дня. Моя ідеологія така: бог дає дітям одного тата і одну маму. Завдання батьків зробити все можливе, щоб виростити психологічно і морально здорових дітей. Цей процес включає і роботу батьків над собою, і відвідини церковних служб, і певну жертовність і терпимість батьків у різних життєвих ситуаціях”.

“Я не живу за принципом “що хочу, те і роблю”, а роблю те, що покладено мені як матері і поки ще дружині. Ще питання: навіщо адвокату Горгадзе потрібно було так наполягати на проведенні закритого судового процесу, мотивуючи це небажанням травмувати психіку наших дітей, якщо в першому ж своєму коментарі після суду саме він своїми висловлюваннями завдає травму нашим дочкам, які, природно, стежать за ходом подій через засоби комунікацій, і зводить нанівець наші батьківські старання?” – зауважила Ірина Меладзе.

Нагдаємо, на засіданні суду 21-го листопада подружжю Мелдазе дали 2 місяці на примирення.

Як відомо, з дружиною Іриною Валерій познайомився 25 років тому. Молоді люди побралися ще коли були студентами. У їхньому шлюбі народилося три дочки: 22-річна Інга , 14-річна Софія і 10-річна Аріна .

Фото з сайту “Комсомольськой правды”, “Сплетник.ру“, “Zerno-rus.ru”

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району