Дружина загиблого Павла Мазуренка розповіла, як міліція била її чоловыка

Столична міліція побила Павла Мазуренко через Майдан , в результаті чого через декілька днів він помер від травм.
Про це повідомила дружина потерпілого Леся Мазуренко , пише “Українська правда”.
За її словами , Павло , якому був 41 рік , йшов додому в середу 18 грудня. Недалеко від вулиці Гната Юри біля торгового центру ” Квадрат” та Дитячого світу на Борщагівці його зустріли правоохоронці.
“Він говорив , що його побили три правоохоронця в чорній формі з кийками . Вони підійшли , попросили документи . Павло сказав , що паспорти з собою немає , але є копія . Він її показав” , – розповіла жінка.
“Але він не з Києва , у нього прописка не київському . Як тільки правоохоронці перевірили копію паспорта , вони відразу заговорили про Майдан .
За його розповідями , міліціонери сказали : ” Понаїхали тут на площу , як ви зі своїм Майданом нам вже надоелі.После цього почали бити його палицями по голові , потім я так розумію , що він впав , бо його ще й ногами били. А після цього вони пішли , ” – розповіла дружина загиблого.
За її словами , після інциденту чоловік сам дійшов додому , а швидку вже викликали на наступний день , однак він підписав відмову , тому що дуже боїться лікарів і їхати в лікарню не хотів , каже жінка.
Він скаржився на головні болі , нудоту , в суботу 21 грудня він пішов до лікаря , а звідти його направили в лікарню , де після комп’ютерної томографії йому поставили діагноз – струс мозку.
“Потім швидка , яка його забрала до лікарні встановили перелом якийсь кістки в черепі , але я в цьому не дуже розбираюся ” , – сказала дружина.
За її словами , 22 грудня у Павла повинні були взяти свідчення у зв’язку з побиттям . Однак оскільки Павло помер у цей день , капітан Шевченківського РВВС брав свідоцтво у дружини. Після цього тіло Павла направили на судмедекспертизу ” . Сьогодні судмедексперти встановили діагноз – двостороння плевропневмонія .
” А про черепно -мозковій травмі взагалі нічого немає” , – обурилася дружина.
У столичній міліції підтвердили факт смерті 41 -річного Павла Мазуренко , пише УНН .
Однак інформацію про те , що чоловіка побили співробітники ” Беркута” і потерпілий помер від отриманих травм спростували.