Екс-футболіст Тернополя – один із кращих бомбардирів України

17 січня 2014 року в Олімпійському дворику НСК «Олімпійський» відбулась урочиста церемонія нагородження українських футболістів, які забили за свою кар’єру понад 100 голів.

Відповідно до списку членів символічного клубу Олега Блохіна  на  церемонію запросили славетних українських бомбардирів, серед яких  Олег Блохін, Леонід Буряк, Олег Протасов, Андрій Шевченко, Вадим Євтушенко, Олександр Заваров, Віктор Леоненко, Сергій Ребров, Олег Саленко, Геннадій Литовченко, Андрій Воробей, Віктор Грачов, Ігор Петров, Михайло Соколовський, Іван Гецко, Олег Ящук, Тимерлан Гусейнов та багато інших. Ніколи раніше такий склад бомбардирів не збирався водночас в одному залі! Всіх почесних номінантів, які змогли прибути на церемонію нагородили премією «Голеадор».

Олег Ящук вперше заявив про себе у вищій лізі Чемпіонату України з футболу сезону 1995-96. Граючи за одного з аутсайдерів, «Ниву» (Тернопіль), 17-річний гравець у першому турі зробив хет-трик у сенсаційній гостьовій перемозі 4-2 проти донецького «Шахтаря». Ящук закінчив сезон найкращим бомбардиром клубу з 10 голами, а «Нива» ледве уникла вильоту до першої ліги.

Талант Ящука помітили скаути «Андерлехта», і наприкінці сезону він підписав контракт з тодішнім віце-чемпіоном Бельгії. Початок кар’єри в «Андерлехті» був багатообіцяючим, але в подальшому Ящук був часто травмований протягом довгого часу.