Екс-нападник ФК Тернопіль має претензії до клубу

Інтерв’ю із екс-нападником ФК Тернопіль Богданом Семенцем у якому він розповість чому не може перейти у нову команду.

 Богдане, як відомо, у Вас закінчився термін дії контракту з ФК Тернопіль. Ви вже визначилися зі своїм наступним клубом?

— Контракт, термін якого спливає 31 січня, був розірваний на початку грудня минулого року за обопільною згодою сторін і я став вільним агентом. На жаль, я не можу наразі підписати угоду з жодним клубом, тому що, як з’ясувалося, мій попередній контракт з Тернополем мав додаткові умови, згідно яких у мене є проблеми з працевлаштуванням.

 Якщо можна розкажіть детальніше про вищезазначені умови.

— Так склалося, що я мав довіру до керівництва тернопільського клубу, а вийшло, що через це не можу вільно перейти до нового клубу, адже Тернопіль вимагає за мене сплатити 150 тисяч гривень.

 Тобто Вашому новому клубу потрібно сплатити ці кошти в якості компенсації Тернополю навіть незважаючи на те, що у Вас статус вільного агента?

— Саме так. Але зрозумійте, що на рівні Другої ліги бажаючих сплатити таку суму немає. На жаль, до літа я позбавлений можливості грати у футбол на професійному рівні, тому що вимоги стосовно компенсації діють саме до закінчення поточного сезону.

Хочу звернути Вашу увагу, що в мене не було на руках контракту під час моїх виступів у Тернополі і я, звісно, не знав про те, що за мене потрібно платити. Мені говорили, що контракт віддадуть потім, при цьому я декілька разів просив керівництво, щоб мені його надали. Я отримав примірник контракту лише тоді, коли підписав документ про розрив відносин з Тернополем, тобто у той час, коли залишав клуб.

Також хочу наголосити та підкреслити, що тернопільський клуб не до кінця зі мною розрахувався, через що в мене є певні фінансові претензії до Тернополя. Хоча мені обіцяли закрити це питання. При цьому мене задурили та змусили підписати бумагу, згідно якої я не маю жодних фінансових претензій до ФК Тернопіль.

— Є інформація про Ваше перебування у таборі лідера Другої ліги — дніпродзержинської Сталі.

— Я хочу перейти до нової команди, в якій буду грати в футбол на якісному рівні, адже це справа мого життя. Свого часу я мав можливість перейти до тернопільської Ниви та Кримтеплиці, але мене не відпускали. Я розумію, що залишаючись у Тернополі, в мене не буде подальшого кар’єрного зросту. Саме тому я запропонував свої послуги Сталі з Дніпродзержинська, яка мені імпонує манерою гри, але через вищезгадані нюанси я не можу підписати контракт з дніпродзержинським клубом. Моя мета грати в футбол — комбінаційний, атакувальний, видовищний та бути частиною команди, яка демонструє таку гру.

— Що будете робити у зв’язку з ситуацією, яка склалася?

— Планую звертатися до ПФЛ, ФФУ, профспілкової організації “Футбол України” з проханням вирішити моє питання і дозволити грати за Сталь вже в найближчому майбутньому без сплати компенсації.

Також хочу попередити гравців, які будуть укладати контракти з Тернополем — будьте уважними і вивчайте прискіпливо те, що підписуєте, тому що, скоріше за все, ви також можете бути заручниками контрактів, які є вигідними лише клубу і вас також можуть ввести в оману, як мене.

— Декілька слів для тернопільських прихильників футболу, які вболівали за Вас.

— Мені на все життя запам’ятався час, проведений у Тернополі, де я мав можливість почфати кар’єру професійного гравця. Я дуже люблю вболівальників Тернополя, це місто є рідним для мене. Таких вболівальників, як у Тернополі, немає взагалі ніде. Підтримка, яку влаштовують своїм улюбленцям тутешні глядачі, незабутня, вона надихає на перемоги і нею можна пишатися.