Експерт про гроші Тимошенко і Лазаренка, Україну і угоду з ЄС

Нещодавно з`явились нові обставини у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко щодо її особистої причетності до фінансових махінацій Павла Лазаренка.images

Нові обставини можуть змусити ЄС переглянути обов’язкову вимогу звільнення ув`язненої Тимошенко для підписання Угоди про асоціацію? заявляє політичний експерт Володимир Ярець в інтерв`ю Медіарегіон Тернопіль.

«Любов Тимошенко та її прибічників до розкоші була очевидна, та відома не тільки в Україні а в й по всьому світі. Проте, в даному випадку мова ведеться про привласнені 4 мільярди державних коштів, що лежать на іноземних рахунках. Звідки ж у Тимошенко такі гроші? Згідно справи, дані кошти були зібрані в момент фінансових махінацій політичної зв`язки Лазаренко-Тимошенко. Перший же був притягнутий до кримінальної відповідальності американським судом та відбуває покарання».
Як може змінитись позиція європейських лідерів, з появою нових обставин?

«На мою думку, щодо даної ситуації, буде змінена риторика і іноземних лідерів, котрі займаються підготовкою асоціації Україна-ЄС. Тут повністю погоджуюсь з експертами, і впевнений, що у випадку, якщо факт буде підтверджено, то я думаю, що питання про відправлення Тимошенко за кордон чи її звільнення навряд чи буде стояти на порядку денному. Тому я думаю, що вимога ЄС щодо Тимошенко може, принаймні, стати об’єктом перегляду.

Знову ж таки з цієї ситуації виникає і третя історія – а чи взагалі Тимошенко потребує лікування? Можливо єдина мета виїзду за кордон – отримати свободу і доступ до своїх капіталів.
Опозиція у Верховній Раді розуміє дану ситуацію, а наближені соратники Тимошенко ще краще розуміють той валютний ресурс, який Тимошенко може використати для власного виправдання, або повної втечі

Тому, підбивши усі «за» і «проти», держава повинна зберігати зацікавленість у поверненні коштів. 4 млрд. гривень для України на даний момент це надвеликі гроші. У разі повернення їх можна направити на будівництво доріг та дитячих садочків» – заявив політичний експерт.

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що Кабмін намагається повернути в Україну понад 4 млрд. гривень Павла Лазаренка, а Юлія Тимошенко може стати головним фігурантом справи.

Підготувала Світлана Демич Медіарегіон Тернопіль

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району