Експерт розповів про ситуацію з COVID-19 у Тернополі (відео)

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України вирішила, що адаптивний карантин, пов’язаний з Covid-19, з 3-го серпня має діяти за новими правилами, і віднесла Тернопіль до «червоної зони».

Люди щоденно заражаються десятками патогенів, але не хворіють, бо в їх організмах спрацьовує імунний захист, але проти коронавірусу зараз імунної пам’яті у людства ще немає, – розповів у програмі «Експертиза» тернопільський лікар-епідеміолог Володимир Паничев. На думку експерта, Covid-19, попри очікування, поки що не перетворився на сезонне захворювання, адже для цього минуло надто мало часу.
На Тернопільщині у профілактиці та боротьбі з коронавірусом – найкраще спрацювали в обласному центрі. У Тернополі, у порівнянні з іншими районами області – найнижча смертність. А показники захворюваності є критерієм відносним, і не можуть бути категоричною підставою для негативних оцінок.

Covid-19 з часом перетвориться на банальну інфекцію, типу – грипу і ГРВІ. Це станеться тоді, коли приблизно 80% людей стануть «імунними», тобто «напрацюють» антитіла. Але для цього потрібно 3-4 роки.
Другу хвилю коронавірусних захворювань ймовірно треба очікувати з приходом холодів – наприкінці жовтня, або на початку листопада.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району