Генсек ООН продовжує з тривогою стежити за подіями в Україні

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун звернувся до всіх українців із закликом проявляти стриманість , щоб не допустити ескалації насильства в країні. Він нагадав про право на мирні зібрання та свободу слова, а також настійно рекомендував вступити в конструктивний діалог , повідомляє прес -служба організації.

“Генеральний секретар продовжує уважно і з тривогою стежити за подіями в Україні . Він знову звернувся до всіх сторін , закликаючи проявляти стриманість , щоб уникнути подальшої ескалації напруженості та насильства , дотримуватися демократичних принципів свободи слова і мирних зібрань” , – йдеться в заяві, з якою напередодні ввечері від імені Пан Гі Муна виступив його прес -секретар.

Генсек ООН ” бере до відома нові зусилля до діалогу на Україні ” , оголосив його прес -секретар. Він також ” настійно закликав усі сторони вступити в конструктивний , стійкий і усеохватний діалог і знову підкреслив необхідність взаємної згоди серед українців щодо шляху , яким піде країна ” , йдеться у зверненні Пан Гі Муна.