Геращенко збрехала євромайдан, що літак Кличка не міг сісти в Києві (Відео)

Як уже повідомлялли ЗМІ 22 листопада , хакери з всесвітньої групи Anonymous зламали пошту лідера партії « УДАР » Віталія Кличка. У мережу була викладена майже п’ятирічна історія листування опозиціонера з політиками , коханками , діловими партнерами.

«Українська кривда» провела власне розслідування листування Кличко . Те , що ми побачили , просто шокувало. На людях зразковий сім’янин і опозиційний політик , в реальному житті Віталій Кличко виявився зовсім іншою людиною .

Опублікована пошта Кличко розвінчала міф про чергове «героя сучасності». Перша частина розслідування « Кривди » , була присвячена багаторічним любовним зв’язкам опозиціонера на стороні. Сьогодні ми розповімо про сутність Кличко в частині політики , бізнесу та ставлення до людей.

« Геббельс » для чемпіона

Коли 24 листопада опозиційні сили стягали свої прапори на Європейську площу , Кличко був відсутній.

Прес -служба лідера « УДАРу» розіслала в ЗМІ реліз про те , що летіло на мітинг з Європи (нібито з переговорів) Кличко , в столиці не дозволили приземлитися. Його літак був « змушений » сісти в Кривому Розі. Звідти опозиціонер добирався на машині.

Все б добре, да журналісти застигли на «гарячому» соратницю Віталія , Ірину Геращенко. Вона строчила шефу смску зі словами: «Я сказала зі сцени , що твій літак не приземлився …».

Судячи з того , що Геращенко ознайомила Кличка з «правильної» причиною його затримки , чемпіон не був ні на яких переговорах.

За інформацією « Української кривди », Віталій літав гасити скандал , який влаштувала його дружина Наталія після публікації про любовні утіхи свого чоловіка.

Подібна смска від Геращенко не перша. Брехати про місцезнаходження Кличко стало звичкою всієї команди політика .

Ірина є автором не лише « відмазок» для шефа. У своїх листах вона дає політику тезово викладку по основних темах . Орієнтує лідера в питанні «як ми будемо брехати сьогодні» , поки той гріє свій мандат на курорті з черговою прихильницею .

Наприклад , коли колеги -опозиціонери готували всеукраїнську акцію протесту « Вставай , Україно ! » , Кличка « зміцнював » позитивний імідж країни на щорічному карнавалі в Ріо де Жанейро. Пізніше опозиціонер таки приєднався до акції протесту. Як виправдовуватися перед українцями , йому вказувала бойова подруга.

« Проміняв акцію на Ріо . УДАР брав участь в акції , всі наші регіональні організації брали участь , приєдналися нардепи. У мене були інтенсивні політичні зустрічі минулого тижня. Доносити реальну інформацію про ситуацію в Україні до наших партнерів не менш важливо , ніж інформувати людей всередині країни » , – радить відповісти шефу Геращенко.