Геращенко збрехала євромайдан, що літак Кличка не міг сісти в Києві (Відео)

Як уже повідомлялли ЗМІ 22 листопада , хакери з всесвітньої групи Anonymous зламали пошту лідера партії « УДАР » Віталія Кличка. У мережу була викладена майже п’ятирічна історія листування опозиціонера з політиками , коханками , діловими партнерами.

«Українська кривда» провела власне розслідування листування Кличко . Те , що ми побачили , просто шокувало. На людях зразковий сім’янин і опозиційний політик , в реальному житті Віталій Кличко виявився зовсім іншою людиною .

Опублікована пошта Кличко розвінчала міф про чергове «героя сучасності». Перша частина розслідування « Кривди » , була присвячена багаторічним любовним зв’язкам опозиціонера на стороні. Сьогодні ми розповімо про сутність Кличко в частині політики , бізнесу та ставлення до людей.

« Геббельс » для чемпіона

Коли 24 листопада опозиційні сили стягали свої прапори на Європейську площу , Кличко був відсутній.

Прес -служба лідера « УДАРу» розіслала в ЗМІ реліз про те , що летіло на мітинг з Європи (нібито з переговорів) Кличко , в столиці не дозволили приземлитися. Його літак був « змушений » сісти в Кривому Розі. Звідти опозиціонер добирався на машині.

Все б добре, да журналісти застигли на «гарячому» соратницю Віталія , Ірину Геращенко. Вона строчила шефу смску зі словами: «Я сказала зі сцени , що твій літак не приземлився …».

Судячи з того , що Геращенко ознайомила Кличка з «правильної» причиною його затримки , чемпіон не був ні на яких переговорах.

За інформацією « Української кривди », Віталій літав гасити скандал , який влаштувала його дружина Наталія після публікації про любовні утіхи свого чоловіка.

Подібна смска від Геращенко не перша. Брехати про місцезнаходження Кличко стало звичкою всієї команди політика .

Ірина є автором не лише « відмазок» для шефа. У своїх листах вона дає політику тезово викладку по основних темах . Орієнтує лідера в питанні «як ми будемо брехати сьогодні» , поки той гріє свій мандат на курорті з черговою прихильницею .

Наприклад , коли колеги -опозиціонери готували всеукраїнську акцію протесту « Вставай , Україно ! » , Кличка « зміцнював » позитивний імідж країни на щорічному карнавалі в Ріо де Жанейро. Пізніше опозиціонер таки приєднався до акції протесту. Як виправдовуватися перед українцями , йому вказувала бойова подруга.

« Проміняв акцію на Ріо . УДАР брав участь в акції , всі наші регіональні організації брали участь , приєдналися нардепи. У мене були інтенсивні політичні зустрічі минулого тижня. Доносити реальну інформацію про ситуацію в Україні до наших партнерів не менш важливо , ніж інформувати людей всередині країни » , – радить відповісти шефу Геращенко.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району