Голова Гусятинської РДА не визнає висловлену йому недовіру (ВІДЕО)


Недовіру голові Гусятинської райдержадміністрації Ігорю Банирі висловили депутати районної ради під час сесії у вівторок, 28 січня. Волевиявлення обранців було таємним – у кабінці для голосування. “За” недовіру висловилося 65 депутатів, “проти” – троє і ще двоє “утрималося”. Всього депутатський корпус Гусятинської районної ради налічує 86 обранців.

Василь Бойчук, головуючий на сесії Гусятинської районної ради: “Всю процедуру ми провели відповідно до вимог чинного законодавства, не порушуючи норм регламенту. Питання обговорені на постійних комісіях. І депутати висловили свою чітку позицію. 65 депутатів – це більше, ніж дві третини. І, як цього вимагає закон, голова адміністрації повинен піти у відставку”.

Сам голова райдержадміністрації каже, що подаватиме в суд на рішення районної ради, оскільки була порушена процедура висловлення недовіри. Зокрема, перед волевиявленням депутати зобов’язані були заслухати звіт голови РДА. Натомість під час розгляду питання його в залі не було.

Ігор Банира, голова Гусятинської райдержадміністрації: “Порушені вимоги закону “Про місцеві державні адміністрації”. І Безпосередньо до мене, як до керівника, по виконанню моїх обов’язків – делегованих чи працюючи в районі – зауважень, які могли б дійсно вплинути на прийняття цього рішення, підстав немає”.

Крім того, саму сесію Ігор Банира вважає незаконною, оскільки Василь Бойчук її проводив як голова районної ради. І це попри те, що суд визнав сесію 3 грудня, коли його обрали головою ради, такою, що не відбулася.

Антон Марчевський, “Тернопільське Інформаційне Бюро”