Голова Тернопільської ОДА провів зустріч з головою Чортківської РДА

Про забезпечення розвитку позашкільної освіти, розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій, будинків дитячої та юнацької творчості), зокрема у сільській місцевості на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» говорили під час зустрічі голова ОДА ВАлентин Хоптян та керівник Чортківської РДА Степан Кобіс.uuuuu

За словами очільника району, впродовж 2013-го року вони робили усе можливе для того, аби створити сприятливі умови для повноцінного й різнобічного розвитку дітей, для становлення творчої особистості. “В Палаці дітей та юнацтва працює 24 гуртка і 47 груп, в яких створено комфортне середовище, де враховувалися інтереси та запити всіх учнів. Пріоритетними формами організації навчання в гуртках були такі методи роботи, які сприяли самостійній, дослідницькій, творчій діяльність гуртківців, підготовки їх до активної діяльності”, – розповів Степан Кобіс.
На постійній основі працює школа педмайстерності педагогів-організаторів та керівників гуртків. Методична робота спрямовується на підвищення професійної кваліфікації і загальної культури педагогічних кадрів.