Голова Тернопільської ОДА провів зустріч з головою Чортківської РДА

Про забезпечення розвитку позашкільної освіти, розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій, будинків дитячої та юнацької творчості), зокрема у сільській місцевості на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» говорили під час зустрічі голова ОДА ВАлентин Хоптян та керівник Чортківської РДА Степан Кобіс.uuuuu

За словами очільника району, впродовж 2013-го року вони робили усе можливе для того, аби створити сприятливі умови для повноцінного й різнобічного розвитку дітей, для становлення творчої особистості. “В Палаці дітей та юнацтва працює 24 гуртка і 47 груп, в яких створено комфортне середовище, де враховувалися інтереси та запити всіх учнів. Пріоритетними формами організації навчання в гуртках були такі методи роботи, які сприяли самостійній, дослідницькій, творчій діяльність гуртківців, підготовки їх до активної діяльності”, – розповів Степан Кобіс.
На постійній основі працює школа педмайстерності педагогів-організаторів та керівників гуртків. Методична робота спрямовується на підвищення професійної кваліфікації і загальної культури педагогічних кадрів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району