Господарства та служби Тернопільщини готові до роботи в осінньо-зимовий період

На базі управління з питань цивільного захисту населення відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням керівника комісії, першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколи Головача.

В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період, об’єкти житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено до опалювального сезону, заявив Микола Головач.

Учасники наради доповіли про готовність до роботи в осінньо-зимовий період ДП „Тернопільський облавтодор”, обласного управління водних ресурсів, ПАТ „Тернопільгаз”, про проведену роботу та стан готовності підприємств житлово-комунального господарства області. Чи не найбільше до зими готуються дорожники. Облавтодор заготовляє соляно-піщану суміш, а також техніку. На даний час до роботи підготовлено 78% техніки, створено 36 пунктів обігріву. Як повідомив Микола Головач, по заготівлі солі в області проблем немає, щодо готовності техніки, то голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян доручив до кінця місяця закінчити всі роботи з підготовки та ремонт техніки. Перший заступник голови Тернопільської ОДА Микола Головач також наголосив на важливості створення оперативного резерву палива на випадок надзвичайних ситуацій.

Начальник управління з питань надзвичайний ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи Тернопільської ОДА Василь Майка наголосив на необхідності створення оперативного штабу координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період та запропонував для затвердження на засіданні комісії його персональний склад.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району