Гриценко: не має бути переговорів між Майданом і Клюєвим!

Екс-депутат анатолій Гриценко заявляє, що “жодна порядна людина” не вестиме переговорів з Андрієм Клюєвим секретарем Ради національної безпеки.

Цитата: “Клюєв організував побиття дітей і знищення Майдану 30 листопада. Клюєв під час Майдану кував “перемогу” ПР на довиборах у 5 округах. Клюєв є куратором злочинної багатомільярдної програми “Агітатор” – з метою скупки 5 млн голосів на наступних президентських виборах. Клюєв має бути першим, проти кого Європа застосує санкції, бо вкрадені за корупційними схемами бюджетні кошти він дотепер тримає в австрійських банках, має там підприємства і нерухомість.

Порядна людина Клюєву не подасть руки! Майдан не повинен мати жодних стосунків з Клюєвим.

Майдан має дуже відповідально обирати тих, хто представлятиме інтереси Майдану на переговорах з владою – бо дехто з реєстрових опозиціонерів давно і досить “плідно” з Клюєвим співпрацює…

Цей пост – реакція на повідомлення Бригинця про телефонну розмову Яценюка з Клюєвим учора. Які можуть бути розмови з людиною, що вже давно мала би бути заарештована?! Ми хочемо, щоб Майдану вкотре оголосили: Мы потерпели очередную победу?!”

‪#‎євромайдан‬