Громадські акції переростають в масові стихійні протистояння – експерт

На мою думку численні мирні громадянські акції на підтримку євроінтеграції нашої країни в суботу переросли в масове стихійне протистояння, силовий опір. Підривні дії певних радикальних сил, зацікавлених у дестабілізації ситуації і громадському хаосі, призвели до насильства, сутичок з правоохоронцями, в яких постраждали мирні громадяни, студенти, молодь, і навіть ті ж самі Беркутівці. Такі дії настрожують звичайного громадянина. Це робиться спеціально. На жаль, навіть опозиційні політики не можуть зупинити людей, котрі хочуть радикальних мір – руйнувати, бити, захоплювати, пише медіарегіон.1385496746_evromaydan-v-kieve-glazami-rossiyskogo-korrespondenta-vvs-video

Ми як європейська країна не можемо допустити активізації подібних настроїв – це біда країни, це ймовірне мародерство. Тому я надіюсь, що дані заходи послабляться, а політики як владні так і опозиційні зможуть втихомирити натовп, і розумно підійти до мирног оврегулювання ситуації – коментує останні події в Україні та на Тернопільщині політичний оглядач Володимир Лихно.

Необхідно переламати ситуацію, не допустити провокативних дій, інспірованих провокацій, які штовхають мирних громадян на штурми адмінбудівель, захвати, сутички з міліцією. Якщо ситуація буде загострюватися, підігріватися ззовні, то Україну може очікувати громадянське протистояння і розкол по лінії Дніпра. Така ситуація загрожує втратою контролю над ситуацією в країні, розбалансуванням економіки, і врешті-решт, втратою державної самостійності, оскільки вже зараз звучать заклики до зовнішнього тиску на українське керівництво.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району