Громадські діячі: за Януковича Україна, як ніколи близька до входу в Європу

Найактуальніше останнім часом державне питання: в якому напрямку іти, — Митний Союз з Росією чи Європейський Союз, хто диктуватиме нам свої правила? Громадські діячі і політики Тернопільщини висловили свої полярні міркування з цього приводу.

27 вересня в приміщенні Обласної адміністрації тернопільською експертною групою, на чолі з політологом Ярославом Чорнозубом, відбувся круглий стіл щодо євроінтаграції України. Учасниками стали працівники з різних галузей діяльності: економіка, політика, наука тощо.Зі своїх точок зору намаглись спільно відшукати переваги і недоліки вступу як до Європейського Союзу, так і до Митного. Відсутнім був тільки один з анонсованих експертів — народний депутат Олексій Кайда, котрий на той час приймав громадян.

Громадські діячі ствердили, що у Ялті в ході щорічного самміту “Ялтинська європейська стратегія” мали місце важливі і знакові моменти. Принаймні, якщо до вчорашнього дня у мене особисто не було жодного сумніву у тому, що Угоду про асоціацію між Україною та ЄС буде підписано у листопаді цього року. Сьогодні як ніколи Україна близька до обєднання з країнами ЄС. І саме за ініціативи діючого Президента України Віктора Януковича ця ситуація стала можливою.

Знову ж – каменем спотикання стала справа Юлії Тимошенко. Точніше, раптова зміна позиції окремих учасників форуму.

Напередодні (під час відкриття форуму) та з самого ранку 20 вересня єврокомісар Штефан Фюле неодноразово акцентував увагу на тому, яку роботу проробили українськи парламентарі та як активно співпрацюють влада і опозиція. Він всіляко уникав будь-яких розмов про Тимошенко та намагався дистанціюватися від питань, пов’язаних із долею екс-прем’єра.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району