Хакери атакують сайти УГКЦ

Офіційні сайти УГКЦ піддаються DdoS-атакам. Про це на своїй сторінці у Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців.

«Ми удостоїлися ще однієї “честі”. На ресурси УГКЦ відбуваються DOS атаки. Наші сайти не доступні. 6 тисяч одночасних підключень»,– написав речник УГКЦ учора ввечері.

Користувачі Facebook у коментарях до цього повідомлення висвловлювали припущення, що 6 тисяч одночасних заходів можуть здійснювати і реальні користувачі. Отець Ігор Яців відповів, що адміністрація сайту спробувала відсікти нереальних користувачів за допомогою спеціальної програми і сайт запрацював. Проте дуже скоро тактика зловмисників змінилася і атаку було посилено.

Станом на сьогоднішній ранок ресурси http://www.ugcc.org.ua/ та http://www.ugcc.lviv.ua/ є недоступними.

Як відомо, напередодні глава УГКЦ блаженніший Святослав отримав офіційного листа від Міністерства культури. В ньому Українську греко-католицьку церкву попереджають про можливість «порушення перед судом питання про припинення діяльності відповідних релігійних організацій» у зв’язку з «порушенням вимог законодавства України про свободу совісті та релігійні організації».