Харків'яни хвастаються, що порізали вухо Булатова. Міліція нічого не робить

Члени з клубу «Оплот» хваляться в мережі, що відрізали вухо активісту Майдану. Як відомо, таку травму отримав і лідер Автомайдану Дмитро Булатов.

22 січня, у день зникнення Дмитра Булатова, на сайті оплот з’явилося повідомлення, що під час протистояння з активістами Євромайдану, «тітушки» з «Оплоту» відрізали одному з активістів частину вуха.

При цьому текст просякнутий пафосом і гордістю за такий вчинок, а також підкреслено садистські мотиви.

«Оплотовці», не маючи ніякої зброї, прийняли бій… зухвалим «оплотовцям» «активісти», не змогли протистояти. В результаті одному «активісту» його ж ножем відрізали вухо, іншого «оплотовці» затримали і передали правоохоронним органам. У підконтрольних заколотникам ЗМІ цей інцидент був описаний по-іншому: нібито «тітушки» напали на активістів Автомайдану біля метро «Петрівка», ‒ сказано в повідомленні.

Зазначимо, що тоді ще не було інформації про постраждалого активіста Євромайдану, або Автомайдану, якому відрізали вухо. Вчора, 30 січня, стало відомо про звірства, які вчинили з Дмитром Булатовим.

Крім того, самі «оплотовці» заявляють , що передали міліції лише одного з активістів, про подальшу долю активіста, якому відрізали частину вуха, вони не повідомляють.