Хлопцю з Тернопільщини загрожує до 15 років ув'язнення за те, що він був одягнений в одяг захисного кольору та мав в руці лижний шолом

Народні депутати України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко та Олександр Мирний відвідали засідання Києво-Святошинського суду де розглядалася міра запобіжного заходу активісту з Тернопільщини Івана Кизюка. Хлопця на розі вулиць Шовковичній та Інститутській затримали внутрішні війська. Затримали тільки за те, що він був в одязі захисного кольору та ніс в руці лижний шолом. За це йому “світить” від 8 до 15 років позбавлення волі.

Як повідомив Ігор Мірошниченко, після затримання хлопця побили не лише представники внутрішніх військ, а й співробітники райвідділку, в який доставили Кизюка. Били тільки за те, що він українець, говорить українською мовою і бере участь в мирних акціях протесту. Не зважаючи на це, хлопця брутально звинувачують в тому, що він нібито кидав коктейлі Молотова, а також кидався на “Беркут” з кийками та камінням. Йому інкримінують кримінальну справу за учать у масових заворушеннях групою осіб. За такі звинувачення він може отримати від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Пощастило, що у слідчого і прокурора вистачило сил не вислужитися на 100% перед режимом Януковича. Вони попросили міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, а не два місяці ув’язнення, як це роблять з активістами і навіть випадковим людьми. Активіста звільнили з-під варти, однак тепер він має кримінальну судимість, хоч вона і шита білими нитками.

“Для нинішнього режиму Януковича будь-який українець є терористом. Тому, щоб перетворити всю країну на рабів, вони ув’язнюють перших ліпших. Буквально позавчора на моїх очах на два місяці ув’язнили людину, яка просто прийшла на Грушевського сфотографуватися. Не зважаючи на те, що у нього була багато свідків, які бачили, що чоловік був на роботі о 8:00 год. ранку, слідчий сказав, що його затримали о 5:00, з камінням і коктейлями Молотова на вул. Грушевського. Також захисники режиму схопили й по-звірячому побила простих людей, які в магазині на Оболоні купували дрова. Тепер їм “шиють” кримінальну справу.

Не зважаючи на демонстративні спроби Януковича йти на компроміс з Майданом, він продовжує репресувати людей. Тому довіри до цього бандита і його слуг не може бути ніякої. Лише після того, як всіх буде звільнено, і капітулює цей режим, ми зможемо сказати, що Майдан виконав свою місію. А доти – ні! Ми не маємо права зупинятися. Маємо вести партизанський спротив загонами самооборони по всіх регіонах. І, безперечно, підтримувати кожного арештованого в суді, для того, щоб ці судді, прокурори та слідчі відчували ту ганьбу, яка чекає на них після перемоги над режимом. Бо жодного виправдання тим, хто репресує мирних українців не буде!”, – повідомив народний депутат Ігор Мірошниченко!