Хоптян хоче розвитку соціальної інфраструктури в Козівському районі

Валентин Хоптян представив активу Козівського району нового голову райдержадміністрації. Президент України підписав розпорядження про призначення Дмитра Михайлюка головою Козівськоі РДА. До цього він працював першим заступником голови Теребовлянської райдержадміністрації.red7
До Дмитра Михайлюка Козівський район впродовж 5,5 років очолював Юрій Пудлик, який тепер працюватиме головою Бережанської РДА. Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян подякував екс-керівникові Козівського району за хорошу роботу і побажав успіхів на новому місці.

Очільник області закликав громаду Козівського району до спільної роботи незважаючи на політичні погляди. “Буде порядок в Козівському районі, буде порядок в Тернопільській області – буде порядок і в Україні “, – заявив голова ОДА.

Валентин Хоптян закликав об’єднувати зусилля влади, бізнесу і громадськості для вирішення соціальних питань району, зокрема створювати робочі місця з європейськими зарплатами. Керівник області також обговорив питання реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, підбив підсумки 2013 року, а також окреслив плани на 2014 рік щодо створення належної соціальної інфраструктури в населених пунктах.
Новопризначений керівник району Дмитро Михайлюк каже, що відчуває велику відповідальність перед мешканцями Козівського району, а також подякував Президентові і голові ОДА за довіру.