Хоптян поїхав шляхами Шевченка на Тернопільщині

В рамках робочої поїздки до Кременецького району голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру.
Керівник області зустрівся з Митрополитом Почаївським, Вікарієм Київської Митрополії, Намісником Свято-Успенської Почаївської Лаври Володимиром, з яким обговорив завершення будівництва храму Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Очільник області повідомив, що влада району і Тернопільщини має намір для Почаєва розробити спеціальну програму розвитку, адже місто є особливим. До того ж, Президент України ставить завдання розбудовувати інфраструктуру не лише у великих містах, а й маленьких містечках та селах.
«Ми будемо напрацьовувати спеціальну програму для Почаєва і надіємось на підтримку Уряду. Місто – центр православ`я », – сказав голова Тернопільської ОДА.

За словами керівника області, у планах в Почаєві провести серйозну роботу з реконструкції школи. Також влада планує побудувати ще один навчальний корпус, адже школа одна із найбільших на Тернопільщині, в якій навчається майже тисяча учнів. Крім цього, голова Тернопільської ОДА допоможе у вирішенні питання проведення ремонту та реконструкції будинку дитячої творчості, в якому навчається близько 450 дітей. Керівник області пообіцяв сприяти у вирішенні проблем з міським водогоном.

Владі району та міста голова Тернопільської ОДА доручив попрацювати над благоустроєм населеного пункту, відремонтувати дороги та тротуари. Керівник області переконаний, що Почаїв, попри славу духовного центру, мають знати в Україні та світі, ще й як красиве і затишне місто.
Під час робочої поїздки Валентин Хоптян ознайомився з ходом підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, а найближчим часом у Почаєві буде проведена нарада з питань створення спеціальної програми розвитку міста.