Ігор Побер: Зарплат вистачає лише, щоби прохарчуватися

Три роки антинародної діяльності чинної влади не залишилися без результату – Україна стала найбіднішою країною Європи. За кількістю грошей, які домогосподарства витрачають на продукти харчування, наша держава посіла останнє місце серед європейських країн, повідомляє рейтингове агентство «Ріа Рейтинг».
Середньостатистична українська родина витрачає на продукти харчування – 50,2% своїх витрат. За цим показником Україну обігнала навіть Молдова – там населення витрачає на продукти 43,2%. Втім після того, як Янукович «провалив» Угоду про асоціацію з ЄС, інших результатів не варто й очікувати. З кожним днем діяльності влади в України залишається все менше шансів вирватись зі злиднів.
У країнах, де населення можна назвати забезпеченим, а рівень життя високим – на продукти харчування витрачають всього 10-15% від загального бюджету сім’ї. Всі інші гроші йдуть на дозвілля, подорожі, комунікації, медицину і освіту, техніку та одяг. Українцям же заледве вистачає на нормальне харчування. Копійки, що залишаються, люди витрачають на оплату комунальних послуг та транспорт.
Про що далі говорити, коли на охорону здоров’я українці витрачають лише 3,4% своїх доходів, на освіту – 1,3%, відпочинок та культуру – 2%.
Відставка Кабінету Міністрів України, якої вимагає «УДАР», стане першим кроком на шляху виходу із економічної петлі, в якій Україна висне ось уже три роки. Тож сьогодні ми зобов’язані вистояти на Майдані Незалежності для того, аби змінити цей антинаціональний уряд. Впевнений, перемога буде нашою!